Cenník individuálnej užívateľskej podpory

Nízke náklady znižujú vašu cenu

Určite Vás prekvapilo, o koľko sú naše ceny nižšie, než u iných rezervačných systémov ubytovania. Chceme, aby si kvalitný rezervarvační systém mohol dovoliť úplne každý prevádzkovateľ ubytovacieho zariadenia, najmenší i najväčší. Naša nízka cena zároveň znamená, že naše marže z jedného používateľského účtu je minimálna. Všetky naše služby musia byť preto čo najviac automatizované a optimalizované pre minimalizáciu nákladov - napr. platby, fakturácia, aj užívateľská podpora.

 

Užívateľská podpora a Obchodné podmienky

Užívateľská podpora je najmä formou nápovedy (SK) + kompletná nápoveda (CZ), v ktorej sa snažíme mať vždy aktuálne obrázkové návody pre všetky funkcie Trevlixu. Toto je naša základná forma užívateľskej podpory a vychádza z toho, že Trevlix robíme tak užívateľsky jednoduchý a samovysvetľujúci, ako je to len možné.

 

Podľa obchodných podmienok nie je súčasťou ceny predplatného bezplatná individuálna užívateľská podpora. Rozsah bezplatnej individuálnej užívateľskej podpory závisí na uvážení poskytovateľa a jej maximálny rozsah je obmedzený do výšky 30% ceny služby po odpočítaní nákladov prevádzkovateľa.

 

Napriek tomu sa snažíme vybavovať bezplatne tiež maximum relevantných otázok v rozumnom rozsahu z:

  • modulu Otázky priamo v Trevlixu
  • z emailu podpory
  • k dispozícii je tiež trevlix live chat na strane kontakt (v pracovnej dobe zvyčajne k dispozícii do 5 minút) pre prípad urgentných otázok alebo otázok, kde je potrebné rýchla výmena informácií

Ak vidíme skutočnú úprimnú snahu o nájdenie riešenia, potom vyriešime bezplatne podporu často aj za bodom, kedy je poskytovanie služby danému užívateľovi už za bodom našej ekonomické straty.

 

Bezplatné individuálne telefonické technické poradenstvo ani osobné stretnutia neponúkame. Informácie k možnosti objednania individuálnej telefonickej technickej podpory v požadovanom rozsahu nájdete nižšie.

 

Možnosť predplatenia individuálnej užívateľský podpory nad základný rozsah

Aby sme ale pre vás mohli služby poskytovať trvalo, musí vždy existovať hranica, za ktorú už sa na nákladoch musí podieľať aj užívateľ, ak si želá čerpať užívateľskú podporu nad základný rozsah.

 

Pre takéto prípady a ďalšie špecifické potreby slúži nasledujúca tabuľka:

 

Cenník podpory nad základný rozsah cena MJ
Editácia obsahu: Trevlix 11 € hod.
Editácia obsahu: Booking.com, iCalendar, nastavenie cien 19 € hod.
Editácia obsahu: web (napr. Fast-Web) 11 € hod.
Individuálna emailová technická podpora nad zákl. rozsah 19 € hod.
Individuálna telefonická technická podpora 33 € hod.
Programátorské práce 34 €  hod.
Reaktivácia alebo premapovanie Channel manager 34 €  hod.

Nie sme platcami DPH.

 

Kredit individuálnej pomoci je možné predplatiť v požadovanom rozsahu v intervaloch 15 minút (začatých).

 

Pre platby v EUR môžete použiť bankový účet:

IBAN: CZ1720100000000399801773, (BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX), VS alebo komentár k platbe: 2001 (mena EUR)

 

Editácia obsahu a programátorské práce sú fakturované vo vyžiadanom rozsahu s vopred schváleným orientačným rozsahom prác.

 

Užívateľské plnenie obsahu - vlastná editácia je vždy zadarmo

Tabuľka obsahuje tiež používateľské plnenie obsahu. Tá je platná len v prípade, keď nevyužijete bezplatnú možnosť vlastnej editácie. Využívajú ju napríklad používatelia, ktorí zistia, že editácia katalógu Booking.com je pre nich príliš zložitá, než aby investovali čas do nastavenia služby a preferujú nastavenie "na kľúč" od niekoho, kto to robí často.