Radana, Villa Azure, Chorvátsko

Systém funguje bezchybne, funkcií je toľko, že pokrývajú naše potreby a pokiaľ náhodou nie, tím Trevlixu rýchlo navrhne vhodné riešenie. Všetko je v rámci dobrej ceny, ktorá je pre nás kľúčová. Spokojnosť je teda rozhodne na mieste, ďakujeme!

Tomáš, Hotel Aréna Brumov

Trevlix je jednoduchý, rýchly a prehľadný recepčný systém. Vďaka Trevlixu môžem riadiť hotel odkiaľkoľvek na svete a mám dokonalý prehľad o obsadenosti hotela. Všetko je intuitívne a pridanie rezervačného formulára na web je otázka pár kliknutí! Než som vybral Trevlix skúšal som Me *** (dnes Bett ******) ten bol ale tak neskutočne pomalý že som ho po dvadsiatich minútach radšej nadobro zavrel. Trevlix je pre zmenu rýchlejší ako ja :)

Michal, Zelený dub

Som rád, že konečne niekto pochopil, že prevádzkovatelia malých ubytovanie nemajú tisícky mesačne na rezervačný systém. Som z vášho systému celkom nadšený a veľmi sa mi páči, ako ste si vzali to dobré z Boo***** a Pr**** a spojili to do naozaj vydareného výsledku.

Jarmila, Apartments Liptov City

Veľmi nás potešila práca v intranete systému Trevlix, je veľmi jednoduchá, prehľadná a tak sme bez komplikovaného zaškolenia získali skvelý nástroj na manažovanie našich rezervácií. Online rezervačný systém sme pre jeho veľmi pekný a prehľadný dizajn jednoducho umiestnili na naše hlavné webové stránky. 

Adam, Treehouse Ještěd

Za seba hodnotím kladne pomer cena/výkon (oproti konkurenčným systémom). Rezervacie nové pribúdajú, je to super. Klientka správkyňa je zo systému nadšená (oproti riešeniu priamo od systému WIX). Užívateľsky prívetivé to je ako pre rezervující, tak pre správkyňu. :-)